Youth League Section A 2018/19




 

Date Match Result Scorers
11-Sep Birkirkara vs Balzan 0-1 Darko Todorovski
11-Sep St. Andrews vs Pietà H. 1-2 Mattia Veselji (SA); Samuel Okoh, Clyde Bouvet (P)
11-Sep Lija A. vs Mosta 0-1 Luca Gatt
12-Sep Hibernians vs Sliema W. 2-1 Daneel Abela, Liam Ciantar (H); Jean Borg (S)
12-Sep Valletta vs Hamrun S. 1-2 Russell Vella (2)(H); Jeremy Micallef (V)
19-Sep Balzan vs Valletta 4-1 Neil Frendo, Darko Todorovski, Zak Grech, Alessandro Cassar (B);
Jeremy Micallef (V)
19-Sep Sliema W. vs St. Andrews 0-2 Malcolm Vella Vidal (2)
19-Sep Mosta vs Birkirkara 3-2 Nevin Portelli (2) (B); Calvin Camilleri (2), own goal (M)
19-Sep Pietà H. vs Lija A. 1-0 Liam Mckay
19-Sep Hamrun S. vs Hibernians 2-0 Russell Vella, Jeremy Busuttil
24-Sep Balzan vs Mosta 1-2 Calvin Camilleri, Maycon dos Santos Goncalves (M); Darko Todorovski (B)
24-Sep St. Andrews vs Hamrun S. 2-1 own goal, Mattia Veselji (SA); Russell Vella (H)
25-Sep Valletta vs Hibernians 1-1 Joshua Micallef (V); Liam Ciantar (H)
25-Sep Birkirkara vs Pietà H. 1-3 Gianluca Zammit (B); Justin Pace, Liam Mckay, Jake Bone (P)
08-Oct Lija A. vs Sliema W. 1-3 Omar Elouni, Rowad Benhamed, Jean Borg (S); Gabriel Borg (L)
01-Oct Hibernians vs St. Andrews 0-3 Adam Magri Overend, Malcolm Vella Vidal, Mattia Veselji
02-Oct Pietà H. vs Balzan 2-0 Liam Mckay, Jake Ghio
02-Oct Sliema W. vs Birkirkara 1-2 Gianluca Zammit (2)(B); Miguel Mifsud (S)
02-Oct Mosta vs Valletta 1-0 Maycon dos Santos Goncalves
03-Oct Hamrun S. vs Lija A. 2-0 Sharlton Briffa, Isaak Koroma
05-Nov Mosta vs Pietà H. 0-1 Clyde Bouvet
05-Nov Lija A. vs Hibernians 1-3 Michael Gatt, Daneel Abela, Liam Ciantar (H); Ian Caruana (L)
05-Nov Balzan vs Sliema W. 1-0 Neil Frendo
06-Nov Valletta vs St. Andrews 1-4 Joshua Micallef (V); Timothy Zammit (3), Dejan Debono (SA)
06-Nov Birkirkara vs Hamrun S. 1-1 Xylon Portelli (H); Glenn Attard (B)
26-Nov Sliema W. vs Mosta 1-2 Jordan Vella, Luca Gatt (M); Jean Borg (S)
26-Nov Hamrun S. vs Balzan 1-0 Stefano Fava
27-Nov Pietà H. vs Valletta 4-6 Shaun Dimech (2), Neil Mifsud, Ildi Gruda, Jeremy Micallef (2)(V);
Kurt Darmanin, Liam Mckay (2), Justin Pace (P)
27-Nov Hibernians vs Birkirkara 1-2 Daneel Abela (H); Gianluca Bugeja, Ayrton Attard (B)
26-Nov St. Andrews vs Lija A. 3-0 own goal, Miguel D’Alessandro, Thomas Vella
10-Dec Birkirkara vs St. Andrews 1-1 Ayrton Attard (B); Adam Magri Overend (SA)
10-Dec Pietà H. vs Sliema W. 0-1 own goal
10-Dec Valletta vs Lija A. 5-0 Ildi Gruda (2), Orsan Mackay, Ryan Tonna, Joshua Micallef
11-Dec Mosta vs Hamrun S. 3-1 Aleandro Sultana, Matteo Vella, Calvin Camilleri (M); Cain Cutajar (H)
11-Dec Balzan vs Hibernians 2-0 Neil Frendo, Darko Todorovski
18-Dec Lija A. vs Birkirkara 0-4 Ayrton Attard (3), Tyron Cachia
19-Dec Sliema W. vs Valletta 1-0 Jean Borg
19-Dec Hibernians vs Mosta 2-1 Liam Portelli (M; Daneel Abela (2)(H)
19-Dec St. Andrews vs Balzan 1-1 Mattia Veselji (SA); Daniel Atzori (B)
19-Dec Hamrun S. vs Pietà H. 1-0 Isaak Koroma
07-Jan Valletta vs Birkirkara 0-0  
07-Jan Pietà H. vs Hibernians 3-1 Liam Mckay (2), Samuel Okoh (P): Matthew Portelli (H)
14-Jan Mosta vs St. Andrews 0-3 Malcolm Vella Vidal, Mattia Veselji (2)
07-Jan Sliema W. vs Hamrun S. 1-0 Omar Elouni
08-Jan Balzan vs Lija A. 1-0 Gary Camilleri
21-Jan Balzan vs Birkirkara 1-3 Sebastian Grech, Jordan Sciberras, Paul Mbong (Bkr); Darko Todorovski (Bal)
21-Jan Pietà H. vs St. Andrews 0-0  
22-Jan Mosta vs Lija A. 1-1 Jordan Vella (M); own goal (L)
22-Jan Sliema W. vs Hibernians 3-0 Jean Borg, Omar Elouni (2)
22-Jan Hamrun S. vs Valletta 1-2 Shaun Dimech, Ildi Gruda (V); Isaak Koroma (H)
04-Feb Hibernians vs Hamrun S. 1-4 Christian Pitrotto (2), Russell Vella, Nikolai Micallef (HS); Andrei Spiteri (Hib)
04-Feb Lija A. vs Pietà H. 3-4 Samuel Okoh (3), Jeremy Delmar (P); Gabriel Borg (3)(L)
05-Feb Valletta vs Balzan 1-1 Calvin Camilleri (B); Eslit Sala (V)
05-Feb Birkirkara vs Mosta 4-0 Ahmed Abdulrahman Alsherooqi, Carlo Zammit Lonardelli (2), Andrew Messina
04-Feb St. Andrews vs Sliema W. 0-1 Omar Elouni
11-Feb Hibernians vs Valletta 1-3 Shaun Dimech, Ildi Gruda (2)(V); Matthew Farrugia (H)
01-Apr Hamrun S. vs St. Andrews 3-0 Jerome Fiteni, Christian Pitrotto (2)
11-Feb Pietà H. vs Birkirkara 2-3 Ahmed Abdulrahman Alsherooqi, Sebastian Grech, Jacques Vella Critien (B); Jan Busuttil (2)(P)
18-Feb Mosta vs Balzan 1-0 Liam Portelli
28-Mar Sliema W. vs Lija A. 5-1 Dean Nathan Xuereb, Jean Borg (2), Luke Anthony Borg, Thomas Giles (S); Nicholas Camilleri (L)
27-Feb Valletta vs Mosta 1-1 Luca Gatt (M); Jeremy Micallef (V)
27-Feb Birkirkara vs Sliema W. 1-1 Ahmed Abdulrahman Alsherooqi (B); Omar Elouni (S)
25-Feb Balzan vs Pietà H. 2-2 Calvin Camilleri, Darko Todorovski (B); Liam Mckay, Jan Busuttil (P)
25-Feb St. Andrews vs Hibernians 0-1 Michael Gatt
27-Feb Lija A. vs Hamrun S. 0-2 Francesco Marra, Christian Pitrotto
14-Mar Hibernians vs Lija A. 1-1
aban.
Daneel Abela (H); Daniel Mallia (L)
11-Mar Hamrun S. vs Birkirkara 3-2 Abdulrahman Alsherooqi, Alessio Azzopardi (B);
Isaac Koroma, Francesco Marra (2)(H)
11-Mar Pietà H. vs Mosta 3-3 Clyde Bouvet, Sheldon Pisani, Jeremy Delmar (P);
Luca Gatt, Liam Portelli, Luke Formosa (M)
14-Mar Sliema W. vs Balzan 3-1 Luke Anthony Borg, Jean Borg, Omar Elouni (S); David Boham Habiganuchi (B)
11-Mar St. Andrews vs Valletta 1-3 Miguel D’Alessandro (SA); own goal, Nikola Stankovic, Shaun Dimech (V)
08-Apr Birkirkara vs Hibernians 1-0 Jordan Sciberras
08-Apr Balzan vs Hamrun S. 2-1 Darko Todorovski (2)(B); Karl Luke Schembri (H)
08-Apr Mosta vs Sliema W. 2-1 Liam Portelli, Luke Formosa (M); Lee Pisani (S)
09-Apr Valletta vs Pietà H. 0-4 Jeremy Delmar (2), Jake Bone (2)
10-Apr Lija A. vs St. Andrews 3-2 Gabriel Borg (2), Nicholas Camilleri (L); Thomas Vella, Samuel Mallia (SA)
17-Apr Sliema W. vs Pietà H. 1-1 Omar Elouni (S); Jan Busuttil (P)
15-Apr St. Andrews vs Birkirkara 0-2 Ayrton Attard, Paul Mbong
16-Apr Lija A. vs Valletta 0-5 Shaun Dimech (3), Nikola Stankovic, Antheos Spiteri
17-Apr Hibernians vs Balzan 3-1 Matthew Farrugia, Owen Magro, Morientes Muscat (H); own goal (B)
17-Apr Hamrun S. vs Mosta 1-1 Darren Borg (H); Liam Portelli (M)
22-Apr Valletta vs Sliema W. 2-2 Antheos Spiteri, Shaun Dimech (V); Omar Elouni, own goal (S)
23-Apr Pietà H. vs Hamrun S. 1-0 Jan Busuttil
24-Apr Birkirkara vs Lija A. 5-0 Ayrton Attard (4), Carlo Zammit Lonardelli
24-Apr Balzan vs St. Andrews 4-1 Darko Todorovic (2), Daniel Atzori, Calvin Camilleri (B); Zak Muscat (SA)
24-Apr Mosta vs Hibernians 1-1 Matthew Farrugia (H); Liam Portelli (M)
29-Apr Hibernians vs Pietà H. 0-3 Jan Busuttil, Jeremy Delmar (2)
29-Apr Birkirkara vs Valletta 3-2 Ayrton Attard (2), Jordan Sciberras (B); Jeremy Micallef, Joshua Micallef (V)
29-Apr St. Andrews vs Mosta 0-1 Jordan Vella
29-Apr Lija A. vs Balzan 1-5 Darko Todorovski, Julian Camilleri, Svain Abela, David Boham Habiganuchi (2)(B); own goal (L)
29-Apr Hamrun S. vs Sliema W. 0-2 Omar Elouni (2)

* abandoned on the 56th minute

Championship Decider

Date Match Result Scorers
06-May Pietà H. vs Birkirkara 1-2 aet Jan Busuttil (P); Alessio Azzopardi, Nevin Portelli (B)

 

One comment
  1. Ghaliex bhal -bierah fil – ground tac-centinarju fil-loghbiet tal- Minors il-BAR jinfetah naha wahda. Nahseb li dan mhux sew u biex tkun iktar hazin tkun trid tmur tixtri mil-bar l-iehor fejn ikun hemm l- avversarji u r-risposta tkun biex ma naqlax haddiem iehor u nehel 30 Ewro.Nispera li din ma tergax tigri . Grazzi hafna bil-quddiem.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.